آژیر

آژیر

قابل توجه کلیه مشتریان محترم

به اطلاع می رساند کلیه محصولاتی که در سایت های فروش اینترنتی به غیر از سایت رسمی شرکت آنیک و شبکه های نمایندگی این شرکت به فروش می رسد فاقد گارانتی رسمی بوده و شرکت آنیک هیچگونه تعهدی در قبال گارانتی این محصولات نخواهد داشت. همچنین به پاس تکریم مشتریان و ایجاد حس امنیت در خرید های خود، به زودی قابلیت انتخاب گارانتی طلایی آنیک در سایت فروشگاه رسمی آنیک فعال خواهد شد.

پیزو داخلی

آژیر

مورد استفاده این آژیر داخل ساختمان است که نحوه اتصال به دزدگیراز طریق دورشته سیم انجام می گیرد. این پیزو تا ولتاژ بیشتر از دزدگیر را هم به مدت طولانی می تواند تحمل کند. 

بلندگو شیپوری

آژیر

بلندگو وظیفه پخش صدا در محیط بیرون ساختمان را دارد و از طریق دو رشته سیم به ترمینال sp دزدگیر وصل می شود،این مدل بلندگو تا 25 وات قدرت دارد.

آژیـر

آژیر مهم ترین ابزار هشدار دهنده است که در هنگام وقوع سرقت به صدا در می آید و با توجه به مکان و نوع آژیر نصب شده هشدار های متفاوتی می دهد.


آژیر ها برای داخل و خارج ساختمان و در انواع مختلف طراحی شده اند. آژیر داخلی برای فراری دادن سارق و آژیر بیرونی برای اطلاع دادن به همسایه و اطرافیان است شرکت آنیک دو نوع محصول در زمینه آژیر تولید کرده است.