افزایش دهنده

افزایش دهنده

قابل توجه کلیه مشتریان محترم

به اطلاع می رساند کلیه محصولاتی که در سایت های فروش اینترنتی به غیر از سایت رسمی شرکت آنیک و شبکه های نمایندگی این شرکت به فروش می رسد فاقد گارانتی رسمی بوده و شرکت آنیک هیچگونه تعهدی در قبال گارانتی این محصولات نخواهد داشت. همچنین به پاس تکریم مشتریان و ایجاد حس امنیت در خرید های خود، به زودی قابلیت انتخاب گارانتی طلایی آنیک در سایت فروشگاه رسمی آنیک فعال خواهد شد.

20 زون

افزایش دهنده

دستگاه برق اضطراری ۲۰ آمپر قادر به تامین برق ۳۰دوربین و۲دستگاه ضبط است. با شناسایی ولتاژ و جریان ها از آسیب رسیدن به باتری و دستگاه ضبط جلوگیری می کند. 

20 خروجی

افزایش دهنده

از برق اضطراری ۱۵ آمپر برای منازل مسکونی و مغازه ها استفاده می شودکه با اتصال ۴ دوربین و یک دستگاه ضبط با یک باتری۷ آمپر حدود دو ساعت تغذیه مورد نیاز را تامین می کند.

5 زون

افزایش دهنده

شارژر باتری امکان شارژ باتری با توان حداکثر ۷ آمپر ساعت را داردکه این محصول برای دستگاه هایی که مدار شارژر ندارند استفاده می شود.

افزایش دهنده ها

افزایش دهنده ها تعداد ورودی و خروجی دزدگیر را افزایش می دهند تا برای استفاده در هر مکانی مناسب باشد. برای اجرا پروژه نصب دزدگیر درمکان های بزرگ مانند کارخانه به تعداد زون بیشتری نیاز است تا بتوان تمامی راههای ورود را پوشش داد.استفاده تنهایی از دزدگیر کافی نیست چون به دلیل محدود بودن تعداد زون لازم است که در هر زون تعدادی سنسور با هم وصل شوند اما با این روش نمی توان منطقه دقیق مورد سرقت را پیدا کرد ولی با استفاده از دستگاه افزایش دهنده این امکان فراهم می شود که هر سنسور را به یک زون متصل نمود تا در موقع خطر ،منطقه مورد نظر را سریع تر پیدا کرد.

دیگر کاربرد این دستگاه برای ساختمان های بزرگ که فاصله سیم کشی زیادی دارد مناسب است افزایش دهنده را تا 200متر می توانید از دستگاه دزدگیر فاصله داد و سنسور ها را به این دستگاه اضافه کرد.

به محض تحریک شدن هر کدام از زون های دستگاه،پیامک شماره زون و دستگاه به کاربران دزدگیر ارسال می شود. مدل A570 امکان اتصال تا 5 اکسپندر را دارد که می تواند تا 100 زون باسیم فراهم کند این کار برای پروژه های خیلی بزرگ هم کافی است. نحوه اتصال این دستگاه به دزدگیر از طریق ارتباط RS485( دو رشته سیم) است. یکی دیگر از محصولات تولیدی ، افزایش دهنده خروجی است که می توان تعداد زیادی وسایل برقی را از راه دور کنترل کرد.

نمای کلی اتصال دستگاه های افزایش دهنده به دزدگیر