برق اضطراری

برق اضطراری

قابل توجه کلیه مشتریان محترم

به اطلاع می رساند کلیه محصولاتی که در سایت های فروش اینترنتی به غیر از سایت رسمی شرکت آنیک و شبکه های نمایندگی این شرکت به فروش می رسد فاقد گارانتی رسمی بوده و شرکت آنیک هیچگونه تعهدی در قبال گارانتی این محصولات نخواهد داشت. همچنین به پاس تکریم مشتریان و ایجاد حس امنیت در خرید های خود، به زودی قابلیت انتخاب گارانتی طلایی آنیک در سایت فروشگاه رسمی آنیک فعال خواهد شد.

20 آمپر

برق اضطراری

دستگاه برق اضطراری ۲۰ آمپر قادر به تامین برق ۳۰دوربین و۲دستگاه ضبط است. با شناسایی ولتاژ و جریان ها از آسیب رسیدن به باتری و دستگاه ضبط جلوگیری می کند. نمایشگر روی دستگاه ولتاژ ورودی و اطلاعات باتری شامل ولتاژ وجریان را نمایش می دهد.

۱۵ آمپر

برق اضطراری

از برق اضطراری ۱۵ آمپر برای منازل مسکونی و مغازه ها استفاده می شودکه با اتصال ۴ دوربین و یک دستگاه ضبط با یک باتری۷ آمپر حدود دو ساعت تغذیه مورد نیاز را تامین می کند.

3 آمپر

برق اضطراری

شارژر باتری امکان شارژ باتری با توان حداکثر ۷ آمپر ساعت را داردکه این محصول برای دستگاه هایی که مدار شارژر ندارند استفاده می شود.

برق اضطراری

دوربین برخلاف دزدگیراماکن باتری پشتیبان ندارد،از این رو با قطع شدن برق شهری ادامه ضبط متوقف می شود. برای برطرف کردن این مشکل لازم است از دستگاه های برق اضطراری استفاده شود تا در زمان قطع برق ،ضبط دوربین ادامه داشته باشد.

مدت زمان تامین برق در دستگاه های برق اضطراری به چندین عامل مانند باتری دستگاه ،روز یا شب بودن در زمان ضبط ،نوع دوربین و دستگاه ضبط بستگی دارد.

 

دستگاه های برق اضطراری بسته به نوع مکان از جمله منازل مسکونی ، مغازه ها، کارخانجات و... قابل استفاده هستند البته این دستگاه ها در اندازه ،جریان دهی ، مدت زمان تامین برق ،میزان جریان باتری و تعداد خروجی مورد نیاز متفاوت هستند.