تلفن کننده

تلفن کننده

قابل توجه کلیه مشتریان محترم

به اطلاع می رساند کلیه محصولاتی که در سایت های فروش اینترنتی به غیر از سایت رسمی شرکت آنیک و شبکه های نمایندگی این شرکت به فروش می رسد فاقد گارانتی رسمی بوده و شرکت آنیک هیچگونه تعهدی در قبال گارانتی این محصولات نخواهد داشت. همچنین به پاس تکریم مشتریان و ایجاد حس امنیت در خرید های خود، به زودی قابلیت انتخاب گارانتی طلایی آنیک در سایت فروشگاه رسمی آنیک فعال خواهد شد.

مدل GL150

تلفن کننده دوگانه (سیم کارت – خط ثابت )

این مدل درهنگام تحریک ازطریق سیم کارت و خط ثابت تماس می گیرد. این تلفن کننده دو نوع ورودی مثبت ومنفی دارد که هرکدام دارای تنظیماتی برای نحوه تماس گرفتن هستند. ورودی ها قابلیت نام گذاری و ضبط صدا را دارند تا درهنگام هشدار ، شماره ورودی مشخص شود. 

L 50

تلفن کننده خط ثابت

نحوه اطلاع رسانی در این دستگاه از طریق خط ثابت است. همچنین خروجی های دزدگیر را می توان با تماس به خط ثابت خاموش و روشن نمود در مکان هایی که آنتن دهی سیم کارت ضعیف باشد یا امکان استفاده از سیم کارت وجود نداشته باشد از این دستگاه استفاده می کنند.

تلفن کننده

تلفن کننده ها برای اطلاع رسانی در دزدگیرهای اماکن ساخته شده، چرا که بعضی از مدل های دزدگیر درهنگام سرقت فقط عمل آژیر کشیدن را دارند و هیچ گونه هشداری به صاحب مجموعه یا سازمان های امنیتی مانند پلیس نمی رسانند.برای این کار از تلفن کننده استفاده می شود تا به محض سرقت دستگاه شروع به تماس با کاربران و سازمان های امنیتی کند.

ولی امروزه دزدگیر ها در داخل خود تلفن کننده دارند و استفاده از تلفن کننده بیرونی کاهش پیدا کرده اما همچنان این دستگاه در زمینه های هوشمند سازی و مصارف غیر امنیتی کاربرد های زیادی دارد مانند خاموش و روشن کردن وسیله های برقی ، مطلع شدن از وضعیت دستگاه های دیگر و مشاهده گزارش قطع و وصل شدن برق و تلفن از امکانات این نوع دستگاه ها است .