قابل توجه کلیه مشتریان محترم

به اطلاع می رساند کلیه محصولاتی که در سایت های فروش اینترنتی به غیر از سایت رسمی شرکت آنیک و شبکه های نمایندگی این شرکت به فروش می رسد فاقد گارانتی رسمی بوده و شرکت آنیک هیچگونه تعهدی در قبال گارانتی این محصولات نخواهد داشت. همچنین به پاس تکریم مشتریان و ایجاد حس امنیت در خرید های خود، به زودی قابلیت انتخاب گارانتی طلایی آنیک در سایت فروشگاه رسمی آنیک فعال خواهد شد.

سنسور تشخیص حرکت

چشمی های حرکتی جزء مهم ترین سنسور های متصل به دستگاه هستند که در خیلی از مکان ها فقط این نوع سنسور را نصب می کنند.
عملکرد آن بدین صورت است که جابه جا یی گرمای بدن، در یک زاویه و برد محدودی را تشخیص داده و باعث آلارم می شوند.

مدل P1

چشمی حرکتی با سیم

اولین محصول سبد چشمی های آنیک که از نوع چشمی های حرکتی معمولی است. سنسور با کیفیت بالا که به راحتی هر حرکتی را تا زاویه 140 درجه و به طول 14 متر دریافت می کند.

مدل P2

چشمی حرکتی با سیم

از چشمی های رایج با سنسور با کیفیت، خروجی مناسب وطول برد و زاویه دید بال ، امکان تنظیم جامپر پالس و تغییر نوع خروجی (NC-NO) از قابلیت های این مدل چشمی است.

مدل P3

چشمی حرکتی با سیم

این مدل چشمی که جز چشمی های حرکتی معمولی است علاوه بر تنظیم حساسیت با پتاسیومتر، امکان تنظیم وزن 15 و 25 کیلو برای کاهش دید و سرعت چشمی را دارد.

مدل DP1

چشمی حرکتی دیجیتال

عملکرد این چشمی به این صورت است که پس از دریافت سیگنال از سنسور (دامنه،حجم وزمان عبور) توسط پردازشگر بررسی شده و درصورت تشخیص به عنوان حرکت واقعی اعلام می شود.

مدل WP1

چشمی حرکتی بی سیم

این مدل چشمی از سری بی سیم تولیدات آنیک است که بیشتر برای ساختمان هایی که نمی خواهند سیم کشی شود مورد استفاده قرارمی گیرد.