آنیک الکترونیک کویر یزد

شرکت آنیک الکترونیک کویر یزد همواره در تلاش برای عرضه محصولات نوین و نوآوری بوده است.

آقای مجتبی نیک‌خواهان

رئیس هیئت مدیره

آقای حسین جعفری

مدیر عامل

آقای مجتبی مشتعل

نایب رئیس هیئت مدیره
700000
نصب محصولات آنیک
90
اشتغال مستقیم
1000
اشتغال غیر مستقیم

تاریخچه آنیک

 شرکت آنیک الکترونیک یزد از سال 1387 با تولید محصول دست ساز ” تلفن کننده سیم کارتی ”  بعنوان اولین تولید کننده این محصول در آن سال ، پا به عرصه صنعت تولید کشور گذاشت . با گذشت چندین سال و تلاش و پشتکار درسال 1390 موفق به تولید چندین نمونه از آن محصول در مقیاس صنعتی و با کیفیت قابل قبول شد.

پیشگام در نوآوری

شرکت آنیک الکترونیک یزد از سال 1392 با تولید اولین دزدگیر سیم کارتی با برد تمام SMD در ایران وارد رقابت با دیگر تولید کنندگان سیستمهای اعلام سرقت شد و با لطف خدا ، تلاش مجموعه و لطف و همراهی همکاران عزیر موفق شد در مدت کوتاهی نام و برند ANIK  را در بین بهترین های این صنعت در کشور قرار دهد.

سامانه کنترل و نظارت هوشمند

شرکت آنیک الکترونیک یزد در سال 1399 با معرفی پکیج کاملی با نام ” سامانه کنترل و نظارت هوشمند” موفق شد در جمع شرکت های دانش بنیان در ایران قرار بگیرد.

قطعا” بخش بزرگی موفقیت و پیشرفت امروز این مجموعه را مدیون همراهی و دلگرمی همکاران عزیز خود می دانیم.

امیدواریم با معرفی محصولات جدید و پیشترفته تر دراین صنعت همچنان پیشتاز اولین ها در ایران بمانیم وهمراهی شما عزیزان را بی پاسخ نگذاریم.

بزرگترین و کامل‌ترین سبد محصولات

امروز مفتخریم که بزرگترین و کامل ترین سبد محصولات حفاظتی در ایران را دراختیار داریم و با وجود محصولات منحصر بفردی که این مجموعه، تنها تولید‌کننده آن در کشور است‌، موفق شدیم در صدر جدول تنها و اولین تولید کنندگان این سری از محصولات قرار بگیریم.

برخی از افتخارات ما در آنیک الکترونیک

تعهد ما کیفیت بالای محصولات ماست

حضور در تمام دوره‌های نمایشگاه ایپاس تهران از سال 1394، اخذ ایزوهای 9001 – 10002 – 10004 – 14001 – 45001 –  CE و همچنین شرکت درنمایشگاه بزرگ  SICUREZZ  ایتالیا ( اولین و تنها نماینده ایران دراین نمایشگاه) بخشی از افتخارات امروز آنیک الکترونیک می‌باشد.

برخی از مشتریان